AFŞİN FALCI
AFŞİN EN İYİ FALCILAR
Telefonda Canlı Fal Bakımı

Ekstra Bilgi

Dünya'nın Her Yerinden;

Bizi Arayabilirsiniz...

Müşteri Yorumları İçin;

Lütfen Tıklayınız...

Başarılı bir medyum doğada var olan güçlere yönelir.

Medyum olmak bireylerin bir nebze de olsa yaradılışında olmaktadır.

Medyum başarıyı hedefleyerek bir çalışma sistemi kurup, emek verirse sizler taleplerinize kavuşabilirsiniz.

Medyumlar ne büyücüler kadar basit görünen ne de kahinler kadar karmaşık bilinen kimseler değillerdir.


Medyumlar ruhsal güçleriyle insanların ayırt edemediği nesneleri ve canlıları fark eden kimseledir.

Bunlarla birlikte birçok ayrıcalıklı boyutları görebilen ve bu boyutlar ile iletişime geçebilen kimseler medyum olarak adlandırılır.

Gerçek medyumlar yeteneklerini iyilik için kullanır ve dünyaya katkıda bulunmaya çalışır.
Bu medyumlardan bazıları devletler ile çalışır, dünya yararı için çok sayıda proje ve bilgi üretilebilmesine yardımcı olmaktadır. Ancak güçlü maneviyata sahip olan bazı medyumlar ise bu işi dünya yararı için yapmayıp, kendi içinde kullanırlar. Bu insanlar genelde yalnız yaşayıp, ıssız bölgelerde yeteneklerini değişik boyutlarda kullanmayı tercih etmektedir.

Bunların yanı sıra da gerçek medyum olup, işini insanların kötülüğüne kullanan kimselerde bulunur. Kötülük için çalışan bu medyumlar ise genel olarak yüksek paralar karşılığında gelecekten haberler verir. Şahıslar meselesi içinde, peşine cin takma gibi uygulamalar yapabilir.
Anladığınız üzere medyumların bir çok türü bulunur. Gerçek medyumların sayısı azdır.
Bizler bilmesekte medyum özellikleri ile yaradılabiliriz. Medyumlar hisleri ile algılar ve tabiatın gücünü değerlendirebilirler. Medyumluk bireylerde belirli ölçüde tabiatında bulunur. Bireyler hissetmese de medyum hünerleri ile yaradılırız.

Medyum olan ve olmayan insanların tek gerçeği ve tek eş değeri yaradanın rabbimiz olduğudur. Medyumlar manevi alem ile irtibat kurabilen biyo enerjileri yüksek kimselerdir, ayrıca medyumlar transa geçmeden evvel kendilerini seans yapmaya hazırlarlar ve arzulanan bütün teferruatları elde ederler.

Medyum olan ve olmayan insanların farkı özel yeteneklerinin ortaya çıkmasıyla olur. Medyum normal insanların beş duyusuyla aldığı algıları daha üst düzeydeki sinyalleri algılayan hususi yeteneklere sahip kişilerdir.
Bu günlerde medya ortamında her köşede bir medyuma rastlamak mümkündür. Bunların arasında gerçek medyum olan kişi sayısını az olduğunu söyleyebilirim.
Konumuza dönecek olursak, Medyumluk özelliği çoğunlukla problemli bir çağın ardından yahut bir kaza sonrası ortaya çıkmaktadır.
Bu konuyu kolayca anlatmak gerekirse, beynimizdeki bazı ölü merkezlerin bir travma sonucu veya gergin bir olayın etkisi ile devreye girmesiyle oluştuğu kabul edilebilmektedir. Medyumların bir anda vizyon görmeleri ya da üst boyutlara geçmeleri olası değildir.

 

Medyum bazen yemek yerken, bazen otobüste seyahat ederken bazen de hiç beklemediği bir yer ve sürede bir mesaj alabilir. Bazı psikometri medyumlarda, eğer yetenekleri üst seviyelerde ise malzemelere konsantre olarak o eşya sahibi ile ilgili bilgi verebilirler.

 

 

Çalışma Saatleri :

Şu An Açık
  • Pazartesi 24 Saat Açık
  • Salı 24 Saat Açık
  • Çarşamba 24 Saat Açık
  • Perşembe 24 Saat Açık
  • Cuma 24 Saat Açık
  • Cumartesi
  • Pazar 24 Saat Açık

İletişim Formu: