BEYLİKOVA FALCI BEYLİKOVA EN İYİ FALCILAR
Telefonda Canlı Fal Bakımı

 

 

ADANA EN İYİ

FALCILAR

 

 

 

Büyü, muska, bağlama ve bozma tarzı işler yapmıyoruz;

Fakat bir olayın kaderinizde mi, kısmetinizde mi, sizin için hayırlı mı yada hayırsız mı olduğunu medyumlarımız tarafından tespit ederek size en doğru şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Size birşey yapıldığını düşünüyorsanız; Nazar, Kısmet, Enerji ve Yıldızınız hakkında en net bilgiyi veren medyumlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Medyumlarımızın yaptığı bakım ve yorumlarla üzerinizdeki etkiler dakikalar içinde ortaya çıkar ve işlem sonrası medyumumuz sizi en doğru şekilde yönlendirir.

 

BİLGİ İÇİN;

0530 939 09 73

 

 

YILDIZNAME
Yıldızname her zaman fal ile karıştırılır. Fakat fala göre daha gerçekçi ve keskin yorumlara sahiptir. Yıldızname baktıracak kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, anne ve baba adı alınarak yorum haritasına eklenir  ve kişinin ölümüne kadar ki yolculuğu hakkında yorum yapılır. Gelecek hakkında bir çok bilgiyi aktaran yıldızname, ayrılık, iflas, zenginlik, hastalık, evlilik ve buna benzer olaylar hakkında net bilgi verir.

 

KEHANET
Kehanet; gizli alamet ve uyarıcı bir bakım şeklidir. Doğal afet ve yaşanacak kötü olayların habercisi olarak bilinir. Kehanete bakacak kişinin gönül gözü kesinlikle açık olmalıdır. Beyin ve kalp gözü açık olan, geleceğe dair birşeyler hisseden kişilere ise kahin adı verilir. 

 

 

REMİL
Remil, yıldıznameye olan benzerliğiyle bilinir fakat yıldıznamede kağıt kullanılırken remilde kum kullanılır ve  bütün yorumlar kum üzerinden yapılır. Kum falı uyarıcı niteliklere sahiptir. Aşk, iş, para ve sağlık hakkında net bilgi verir. Kum falı aşk için olacaksa doğum tarihi, anne adı, şahıs adı ve ona ait olan doğum tarihi mutlaka alınmalıdır

 

 

SU FALI
Baktıracak kişi veya kişilerin; anne ve baba isimleri, doğum tarihleri, isimleri, hayatlarında biri varsa doğum tarihi ve isimleri alınır. Su falından önce baktıracak kişilere dua okunarak koruma altına alınır. Su falı size kötü enerji, ayrılık, iflas, zenginlik, hastalık, evlilik ve buna benzer olaylar hakkında en net bilgiyi veren fal türleri arasında en başlarda gelir.

 

 

BAKLA FALI
Bakla falı isminden de anlaşıldığı gibi bakla ile bakılan bir fal türüdür.  Genellikle çingeneler tarafından bakılan bu fal türü günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Eğer sizde bakla falınıza baktırmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

KÜRE FALI
Küre üzerinde fal bakımının kökü çok eski tarihlere dayanır.  Kristal parçalara bakarak gelecek hakkında bir çok detay veren bu fal türü herkes tarafından bakılamaz ve yorumlayamaz. Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

ÇAY FALI
Diğer tüm fal çeşitleri içinde yer alan çay falı, yapraktan çıkarılan anlamların kişiye aktarılmasıdır. Yakın tarihlerde gerçekleşecek olayları anlatan bu fal çeşidi için bizlere ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

 

ATEŞ FALI
Ateş falı genel olarak Afrikaya özgü olsa da ülkemizde de birçok medyum tarafından bakılmaktadır. Aşk ağırlıklı olan  ateş falına baktırmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.  Sadece sezgisi olan kişilerin bakabildiği bu fal türüne bakan uzman kadromuzla görüşmek için bizlerle irtibat kurunuz. 

 

 

KUANTUM FİZİĞİ
Kuantum fiziği, klasik anlamdaki fiziksel maddenin enerjiye dönüştüğü bir alana bizi sokar. O alandaKİ artık atom altı parçacıklar, hızla hareket eden enerji parçacıklarından başka bir şey değildir. Daha da ötesi bu parçacıklar, insan düşüncesinin yaydığı enerjiye yanıt verirler.

 

 

BİOENERJİ
Evrenden alınmış olan ve kendi içimizde içselleştirdiğimiz enerjiyi, yaşam enerjisiyle birleştiren  ruhsal, fiziksel ve zihinsel mucizevi bir şifa yöntemidir. Aynı zaman da ayet ve surelerin enerjilerini, uygulama yaparken karşı tarafa pozitif enerji olarak aktarmak ve negatif enerjileri çekmekte diyebiliriz.

 

 

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ
Bilinçaltında depolanmış olan bazı yanlış inançları tam tersiyle değiştirmektir. Yaşanan acılar, kişinin özgüven problemleri, takıntıları, duygusal karmaşası, aşk acısı ve depresyon gibi bir çok sorunu ele alır. Kısaca zihinsel olan sorunlarını bilinçaltı programlama ile değiştirmek ve iyileştirme tekniğidir.

 

 

YAŞAM KOÇLUĞU
Danışanların hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini giderme veya hafifletmede yardımcı olan kişilere yaşam koçu denir. Bir yaşam koçu öncelikle danışanı çok iyi analiz ederek, danışanın zihin yapısını ve nasıl düşündüğünü anlar.

 

ÖFKE KONTROL TERAPİSİ
Psikoloji alt ana bilim dalıdır. Kişinin duygu düşünce ve öfkesini kontrol etme ve doğru kullanmasına yardımcı olan terapi yöntemidir.

 

 

İLİŞKİ VE EVLİLİK TERAPİSİ

İlişki ve evlilik terapisi, çiftlerin birbirleriyle olan ilişkilerini, bu ilişki tarzının davranışlara ve ilişkinin kendisine nasıl yansıdığını anlamaya çalışan, aile sistemini bireyler arası ilişkiden ziyade bir bütün olarak gören psikoterapi türüdür.

 

 

 ASTROLOJİ HARİTASI

İçinde yaşadığımız Evren; Güneş, Güneş Sistemi, Samanyolu, Galaksilerden oluşur. Göremediğimiz, fark edemediğimiz, içinde sırlar barındıran bir dünyada yaşamaktayız. Gezegenler Güneş’in etrafında dönerken Güneş’in çekim kuvveti gezegenlerin kendi etrafında dönmesini sağlamaktadır. Güneş ve Güneş Sistemi içindeki tüm Gezegenler, bir enerji yaymakta ve var olan her şey de bu enerjiden etkilenmektedir.
Astroloji; Evren’de var olan gezegenlerin üzerimizdeki etkilerini şifreler, teknikler ve matematiksel formüllerle çözen simge dilidir. Astrolog ise; bu simgeleri yorumlayan kişidir. Gökyüzündeki gezegenlerin gün, ay ve yıl olarak konumlarını gösteren EFEMERİS (GÖK GÜNLÜĞÜ) astrologların kullandığı temel araçlardan biridir. 

 

 

KURŞUN DÖKME
Kurşun döktürmek çok fazla inanılan ancak batıl olmasının yanı sıra kötü enerjileri yok ettiği şeklinde nazardan korunmak amacıyla uygulanan bir yöntem olarak yer almaktadır. Amasya’daki Oluz Höyük arkeolojik kazılarında bulunan kurşun parçaları nazara karşı suya kurşun dökme geleneğinin Anadolu’da yaklaşık 2 bin 500 yıldır uygulandığını ortaya çıkardı.

 

KINA FALI
Kına falında kişinin tam doğum tarihi ve anne adı alınır. Beyaz beze veya beyaz tabağa dökülür. Fırça ile niyet edilip dağıtılır. Şekiller kahveden farklı olarak 4K kalitesinde görülür. Yüksek hissiyat sahibi kişiler tarafından tam odaklanarak bakılır. Kınanın hayatımızda geleneksel maneviyatı etkisi ve faydaları bilinmektedir.

 

 

KATİNA AŞK TAROTU
Aşk hakkında en doğru bilgileri öğrenebileceğiniz katina aşk tarotu ile ilişkinizin tüm detaylarını ve gelecekte sizi neler beklediğini öğrenmek ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçin ve anında hizmetten faydalanarak aşk haritanızı oluşturun. 

 

 

İSKAMBİL FALI
İskambil destesine hakim olan kişilerin baktığı iskambil falı kafanızdaki bir çok soru işaretini ortadan kaldırıyor. Sizlerde bu fal hakkında bilgi edinmek isterseniz lütfen bizleri arayın. 

 

 

EL FALI
El Falı; kökeni Hindistan olarak bilinir. Çingeneler vasıtasıyla dünyaya yayıldığı düşünülür. Geçmişte Asya ve Mezopotamya'da el falına bakıldığı bilinmektedir. Yoğun olarak kader çizgisine yönelik yorumlar yapılmaktadır 

RÜYA YORUMU
Kendimizi bilmeye başladığımızdan itibaren çeşitli rüyalar görmeye başlarız. Bu rüyaların bir çoğu haberci olabilir ve uzmanlar tarafından yorumlanması sizler için her zaman daha aydınlatıcı olur. Ekibimizle rüyalarınızı tüm detaylarına kadar sizlerle paylaşıyoruz. 

 

 

KAHVE FALI
Fincanın içinde oluşan şekillerin yorumlanmasına kahve falı denir. Geçmiş ve gelecek hakkında sizlere çeşitli bilgiler ve detaylar sunan bu fal türüne bakan 15 profesyonel falcı ile günün her saati hizmetinizdeyiz.

 

BİLGİ İÇİN;

0530 939 09 73

 

 

Eskişehir Falcı

Eskişehirde Falcı

Eskişehirde En İyi Falcı

Eskişehirde En Ünlü Falcı

Eskişehirde En Meşhur Falcı

Eskişehir Fal Cafe

Eskişehirde Fal Cafe

Eskişehirde En İyi Fal Cafe

Eskişehirde En Ünlü Fal Cafe

Eskişehirde En Meşhur Fal Cafe

Eskişehir Kahve Falı

Eskişehir Kahve Falı Bakan Yerler

Eskişehir Kahve Falı Bakan Cafeler

Eskişehir İskambil Falı

Eskişehir İskambil Falı Bakan Yerler

Eskişehir İskambil Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Tarot Falı

Eskişehir Tarot Falı Bakan Yerler

Eskişehir Tarot Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Su Falı

Eskişehir Su Falı Bakan Yerler

Eskişehir Su Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Aşk Falı

Eskişehir Aşk Falı Bakan Yerler

Eskişehir Aşk Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Kader Falı

Eskişehir Kader Falı Bakan Yerler

Eskişehir Kader Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Telve Falı

Eskişehir Telve Falı Bakan Yerler

Eskişehir Telve Falı Bakan Cafeler

Eskişehir Yıldızname Bakımı

Eskişehir Yıldızname Bakan Yerler

Eskişehir Yıldızname Bakan Cafeler

 

Nerede Diye Sorarsanız...

Lütfen Bizi Arayınız...

Etiketler

Çalışma Saatleri :

Şu An Açık
  • Pazartesi 24 Saat Açık
  • Salı 24 Saat Açık
  • Çarşamba 24 Saat Açık
  • Perşembe 24 Saat Açık
  • Cuma 24 Saat Açık
  • Cumartesi 24 Saat Açık
  • Pazar 24 Saat Açık

İletişim Formu: